Стивън Езе с пореден гол в Индия, играе без смяна вече 20 мача
Автор: Стойчо Генов 10:38 / 02.03.2021Коментари (3)2660
Бившият футболист на Локомотив (Пловдив) Стивън Езе за пореден път се отличи в новия си клуб ФК Джамшедпур. Централният защитник вкара гол при победата с 3:2 над Бенгалуру в мач от 20-ия кръг на индийската Супер лига, провери Plovdiv24.bg.

Снажният нигериец се разписа с глава в 16-ата минута, откривайки резултата. Успехът затвърди Джамшедпур на шесто място във временното класиране с актив от 27 точки, 2 по-малко от петия Хайдерабат и на 4 точки разлика от четвъртия в подреждането Гоа.

Това бе четвърти гол за Стивън Езе в Суперлигата на Индия, разбра още Plovdiv24.bg. Любопитното е, че бившият футболист на Локомотив Пловдив е играл без смяна във всичките 20 мача на своя тим от началото на сезона и на практика не е пропуснал дори 1 минута.

Гледайте в прикаченото видео гола на Езе!