Ален Ожболт пак вкара за Слован, докосва финала за Купата на Словакия
Автор: Стойчо Генов 00:32 / 02.05.2021Коментари (4)3736
©
Любимецът на феновете на Локомотив (Пловдив) Ален Ожболт отново се разписа за настоящия си клуб Слован (Братислава), видя Plovdiv24.bg. Словенският нападател вкара последния гол при победата над Банска Бистрица с 3:0 в първия полуфинал за Купата на Словакия.

Ожболт остана през цялото време на терена и се разписа в 81-ата минута, засичайки с крак центриране отдясно.

Така от началото на настоящия сезон Ален Ожболт има вече 12 гола и 4 асистенции в 28 официални двубоя за Слован, провери още Plovdiv24.bg.

Българският национал Васил Божиков игра едно полувреме за Слован. Де Марко откри резултата в 31-ата минута, а Давид Стрелец вкара за 2:0 в 64-ата. Реваншът в Банска Бистрица е на 5 май. В другия полуфинал Жилина победи Кошице с 4:2 като гост и също на 99 процента е на финал.

Гледайте в прикаченото видео попадението на Ожболт за 3:0!