Локо и Миньор направиха зрелищно 2:2 в Перник
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:59 / 02.10.2010Коментари (317)20129
Локо и Миньор направиха интересен и динамичен мач, завършвайки 2:2 в Перник. Двата отбора затвърдиха мнението, че правят драматични и интересни мачове, с много голове и непредвидим край.

Домакините започнаха малко по-добре двубоя и организираха няколко опасни атаки. Защитата на Локо обаче се справи добре и отбиваше офанзивните действия на перничани.

Така се стигна до 33-та минута, когато при една контра атака Христо Златински изскочи от дълбочина, бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го и необезпокоявано реализира за 0:1.

При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.

През второто полувреме домакините отново натиснаха в търсене на изравняването. Базил дьо Карвальо и Антон Генов им помогнаха. В 53-та минута нападателят се спречка с играч на домак

Култови реплики на Христо Бонев след скандалното съдийство на Антон Генов
ините в центъра, а "г-н Час Пик", както е познат Генов сред "черно-белите" фенове, побърза да го изгони.

Този червен картон вся смут в редиците на "смърфовете" и 5 минути по-късно след центриране на Йордан Тодоров, Янкович успя да изравни.

В този момент домакините тръгнаха да обръщат мача, но ключов ход на Христо Бонев обърна развоя на събитията. Той извади и втория си таран Николас Раймонди и пусна в игра Драги Коцев. Футболистът му се отблагодари малко след това, пускайки перфектен пас, извел сам срещу вратаря Здравко Лазаров. Опитният голмайстор нямаше проблем да прониже стражът на домакините и да изведе Локо отново напред.

Все пак "черно-белите" не удържаха финалния домакински натиск и допуснаха гол в 89-та минута.

0

Ама от коментатори като тебе сайхиделик!
-1

И сега последно през 1936 или 1926 сте съсздадени,че почнахте сами да се излагате неграмотни циганчета!
-3

Буфери не протестирайте, от репортажите се вижда, че Миньор имаха невкарани поне още три положения, а и отмениха и гол от засада. Верно е, че сте черон-ели, но не е редно да викате непрекъснато на черното бяло.