ПФК Локомотив: Благодарим ви за страхотната подкрепа!
Автор: Стойчо Генов 08:56 / 19.02.2024Коментари (2)4693
ПФК Локомотив Пловдив изказа благодарността си към привържениците, които подкрепяха отбора от трибуните на стадиона в Кърджали при победата над Арда с 2:1.

"Благодарим ви за страхотната подкрепа!", написаха от клуба и публикуваха снимки от пълния сектор за гости на "Арена Арда".

"Пловдив сме ние!", написаха пък от фенклуба на Локомотив на своята страница и също прикачиха снимка от агитката.

Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, близо 1000 фенове на черно-белите подкрепяха своите любимци и ги накараха да се чувстват като домакини във важния двубой.

Гледайте в прикаченото видео радостта в черно и бяло след края на мача в Кърджали!

0

Първите десетина минути се видя, че с тактиката на Томаш ще имаме проблеми и за вбъдеще, но добър-лош, това е стилът на отбора и продължаваме да го следваме. Което определено си е по-добре от някакви непрекъснати смени на схеми. Арда са посредствен отбор и затова ги бихме. Помислиха си, че 5-те първи минути ще им компенсират следващите 85, но обикновено това е обречено на провал. Ако бяха продължили да пресират, резултатът можеше да е друг, но Тунчев си знае най-добре защо не го направиха. Имаме някои проблеми в защита, но Сегура и Лясков са стабилни. В средата съм изключително приятно изненадан от Христо Иванов и Мартин Райнов. Първият показа такова тичане и борба за един мач, колкото в поне три мача преди паузата не е показвал. Явно е имало опъване на уши от Томаш в подготвителния период, а Райнов е надраснал и е перфектния дърводелец, какъвто в отбора не е имало от години. За Дион мога да кажа, че не е идеалното крило, но определено няма как да намерим на този етап българин с подобни качества. Дано преподпише! Баи не е толкова зле и очаквам по-бързо да се аклиматизира. Капитанът бе в основата на всичко градивно и поеме ли топката, няма как да бъде спрян без наручение, а това е от изключителна важност в последните минути на мачове, особено в които трябва да запазим резултата. И накрая- видя се, че решението да проведем подготовката в България е правилно, защото кел файда да са подготвяш на нормални условия в чужбина, като мачовете са ти в България. А този мач го взе публиката. Отново! И изобщо забелязали ли сте, че когато черно-бялата публика е единна, резултатите са винаги позитивни! Ако си вземем следвашите три мача, можем да мечтаем! Ама то целият сезон си е белязан от една Мечта! Още от първия кръг...
+1

Отличници. 1500 черно-бели сърца изпълниха сектора за гости

Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа