Ботев взе дербито си с адашите от Гълъбово
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:22 / 07.11.2010Коментари (138)19197
Ботев спечели с 3:0 символичното си гостуване адашите си от Гълъбово, като мачът се игра на стадиона в Чирпан, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Канарчетата" стигнаха до класическата победа с два гола на Курдов и един на Какалов.

Още в 20-та минута Курдов реализира 20-я си гол с фланелката на "жълто-черните". Какалов стреля слабо, вратаря на домакините изби нескопосано и Курдов направи добавка.

В самия край на първото полувреме Георги Какалов практически реши всичко в двубоя с второто попадение за пловдивчани.

След почивката Атанас Курдов реализира втори гол, правейки резултата класически 3:0.

В края на двубоя Какалов напусна принудително терена след контузия.

+3

Абе кви фенове имали Нафтата?Абе кви глупости говорите тука бе!!Нафтата имаха точно 8 фена и то на най-важното им гостуване с Марица!Айде моля ви не говорете глупости
+9

страхотен мач страхотна атмосвера целия Пловдив всякъш се бе исипал в Чирпан
+10

Много съм доволна, че успях да отида на мача:) Отново класата си пролича! Само не ми е ясно как ЕВН-България е спонсор на Ботев Гълъбово!? Ние, пловдивчани сме 1000-кратно по-големи платци на електроенергия от гълъбовци... От нашите пари, на практика се оказва, че ЕВН дава за някакви отборчета от селата и малките градчета!!! По-логично ми се струва да бъдат спонсорирани Ботев-Пловдив, Локо П-в, Марица, Спартак или още по-добре детските им школи!!!