Ботев се разходи за разгром над Габровница, Курдов с 4 гола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:36 / 14.11.2010Коментари (56)13138
Футболистите на Ботев Пловдив постигнаха поредния си разгром срещу пълен аутсайдер в Югоизточната "В" група - 7:0 над Габровница (Горно Сахране), предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Канарчетата" се разходиха в тренировъчен стил и без изобщо да се напрягат постигнаха поредната си победа в групата. Четири гола за победата реализира Атанас Курдов, два вкара Георги Какалов, още един добави Петко Фанев. Любопитно бе, че двубоят бе ръководен от женска съдийска тройка, водена от Камена Георгиева.

Очакванията за двубоя се сбъднаха, като абсолютният лидер в групата Ботев напълно надигра, без да се напряга, пълния аутсайдер Габровница (Горно Сахране). Малко изненадващо обаче до 30-ата минута на мача резултатът бе само 1:0 с един гол на Атанас Курдов, който се разписа отблизо след пас на Какалов. В 32-ата минута именно Какалов вкара втория гол, като оставен непокрит заби с глава отблизо след перфектно центриране от Ридван Хаджифейзула. В края на полувремето при едно разбъркване третия гол в мача заби отново Курдов.

Второто полувреме почна с нов гол - в 50-ата минута се разписа Петко Фанев. До края още на два пъти се разписа Атанас Курдов, оформяйки 4 гола за личната си сметка, втори гол за себе си и седми в мача вкара Георги Какалов. Футболистите изпуснаха още куп положения, но в крайна сметка резултатът остана 7:0.

на 15.11.2010 г.
0

Дъртия ни псуваше на майка докато си пиехме бирата ! Така че да се радва , че се отърва само с 20 счупени зъба и лека кома в УМБАЛ "Св. Марина" !
+2

Бой между "смърфове" и "канарчета" в Пловдив, има арестувани
+6

Момчета 'НАПРЕД" СЕ ПИшЕ ПО ТОЗИ НАчИН , не се правя на много умен:)
+2

ние сме на ниво ама отбора много не се напъва
+9

Отбор и фенове, заедно напред! Само Ботев!!!
+9

НА пред мой ботев НЯМА какво да говоря за публиката пак на ниво :)
+12

НА ПРЕД КАНАРИИ!!!! САМО БОТЕВ ПЛОВДИВ!!!
+10

Нека пак всички се позабавляваме на смислените коментари на несъгражданите. И после се чудят защо всички ги плуят и им се смеят... :) иначе честита победа