Ботев завърши 1:1 с Димитровград в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:49 / 29.01.2011Коментари (90)16157
Ботев не успя да победи Димитровград, в контрола играна в село Горски извор. Двата отбора изнесоха слаб мач, който завърши 1:1.

Домакините от Димитровград успяха да поведат с ранен гол. Още в 15-та минута те се възползваха от центриране, от корнер и откриха резултата.

"Канарчетата" бяха по-дейните през целия мач, но трудно организираха чисти голови положения.

Все пак "жълто-черните" успяха да върнат попадението в 38-та минута. Тодор Неделев центрира от корнер и Иван Танчовски с глава успя да засече в мрежата на домакините.

През второто полувреме качеството на играта още повече падна и разкаляния терен не позволи игра на високи обороти. Изобилстваха единоборства и нарушения.

Все пак пловдивчани успяха да стигнат до чисто положение в края на двубоя, когато три "канарчета" изскочиха сами срещу вратаря на домакините, но се провалиха в опита си да реализират.

Ботев: Илия Николов, Ангел Рахов, Владимир Байрев, Петко Фанев, Светослав Асенов, Васил Гуджев, Ридван Хаджифейзула, Георги Стефанов, Николай Димитров, Тодор Неделев, Иван Танчовски (Димитър Байрев, Илиан Христов, Ирфан Юсеино, Стефан Крачунов, Армен Амбарцумян, Роналд Донев, Костадин Богданов)