Локо направи равен с шампиона на Китай
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:58 / 10.02.2011Коментари (49)6700
Локо направи 1:1 с шампиона на Китай Шандун, в контрола играна в Испания. И в тази проверка си пролича острата липса на голаджия в тима на "смърфовете". "Черно-белите" създадоха дузина голови положения, но нямаше кой да ги реализира.

Преди почиваката пловдивчани нападаха по-често, но китайците контра-атакуваха изключително опасно и на няколко пъти се наложи на Лучини да спасява опасни удари. Още в началото гол на Николас Раймонди бе отменен след съмнителна засада.

В края на полувремето Шандун стигна и до попадение след добро изпълнение от пряк свободен на Гаал Ди.

През второто полувреме нашият отбор започна изключително мотивирано и бе само въпрос на време да бъде изравнен резултата. При едно центриране в наказателното поле на китаския отбор, играч на азиатците игра с ръка и съдията посочи бялата точка. Здравко Лазаров нямаше проблем да превърне в гол отсъдената дузпа. Малко след това вездесъщото крило нацели и гредата.

След почивката Лучини имаше по-малко работа, но в края на двубоя се наложи да се намесва, за да спаси точката за пловдивчани.

0

Отбора ще мачка през пролетта !
на 11.02.2011 г.
0

Браво машини!!!Респект!Като цяло много добър турнир!
0

Каква точка ве идиоти,това е контрола!Само Локо,почваме ги!!!
+3

Аве каквото и да е само ЛОКО е само ЛОКО Пловдив един е на света!!!!
+4

Гордеем се с нашите момчета.. с оглед натоварванията всеки ден и мачовете през 2 дни и срещу такива съперници можем само да поздравим целия щаб най вече футболистите. Нямаме търпение да ги видим на първата контрола на Лута. Едно голямо браво от мен на нашите в Испания!
-1

Едно е да направиш равен на китайския CAMPEON,ДРУГО е да вкарваш голове на ОТБОРЧЕТА от селата...!!! Линията СопУт-КарловУ-БелУзем да не се ОБАЖДА....