Локо и Полония направиха зрелищно 3:3 в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:19 / 12.02.2011Коментари (56)10072
Невероятен голов спектакъл спретнаха отборите на Локо с Полония в контролната среща играна в Марбея. Проверката завърши 3:3.

"Смърфовете" откриха резултата още в 7-ата минута, след като Валери Георгиев открадна една топка, подаде на Сержиньо, а той с прекрасен пас изведе Огунсото сам срещу вратаря и нападателя без проблем реализира за 1:0.

След гола Полония взе инициативата в мача и въпрос на време беше отбелязването на гол.

В 41-ата съдията отсъди измислен фаул на границата на наказателното поле, докато вратарят Тодоров нареждаше стената, Мержелевски шутира и вкара гол, а съдията призна попадението.

Така и завърши първото полувреме.

Поляците започнаха силно второто полувреме и още във 49-ата минута влезлия като резерва Адамович покачи на 2:1.

В 53-ата минута Локо стигна до равенство. Кавдански вкара с глава, след отлично центриране от фаул на Габор Ерош.

Шест минути по-късно поляците отново поведоха в резултата, Смоларек вкарва за 3:2 с глава след като остана непокрит от Дойкич.

В 62-ата минута съдията отсъди дузпа за Локо, за нарушение срещу Дойкич. Зад топката застана Христо Златински и без проблем реализира за 3:3.

След изравняването Локо седя по-добре на терена но малшанса и пропуските на Дойкич и Николас Раймонди лишиха "смърфовете" от победа.