В тренировъчно темпо Локо победи Светкавица
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:47 / 15.10.2011Коментари (48)10379
Без да положи максимални усилия Локомотив се наложи с 2:0 срещу последния във временното класиране Светкавица. Двубоят на стадион "Локомотив" в парк "Лаута" мина изцяло под диктовката на "черно белите".

Йордан Тодоров даде преднина на "смърфовете" в 9-ата минута след извеждащ пас на Любомир Витанов. Десет по-късно Здравко Лазаров удвои резултата. Авторът на първото попадение центрира от ляво в наказателното поле към капитана на домакините, който от воле разстреля стража на Светкавица Димов.

След почивката настана пълна скука - Локо бяха доволни от аванса си и задържаха топката в средата на терена, докато гостите страдаха от липса на всякаква идея как да върнат интригата.

Победата на пловдивчани можеше да добие класическо измерение в мача, но шута на Сержиньо от фаул попадна право в ръцете на Димов.

0

С този отбор това не бе мач .Трябваше поне 4:0 а не да се пази този резултат и веднага се заговори за тото.Не само бе тото но ще отчае хората и те все по малко ще ходят на стадиона.Срамен мач макар и три точки.
България и Пловдив над всичко!
на 18.10.2011 г.
+1

Трябваше тия селянчета да ги качите на 5-ти коловоз поне....2ката им е малко
+1

От мач на мач публиката на локото намалява На какво се дължи това на слабите игри на отбора или на съмнителните резултати от някой мачове Какъв е смисъла от нови седалки и трибуни когато ще стоят празни Какво се е направило на стадиона след съблекалните и част от новите седалки Щеше да се прави трибуна Бесика. Това лято щеше да се подменя тревното покритие на терена тази есен щяха да се играят мачове на ел осветление и какво стана ЯДЕЦ .
+5

Тоя Сашо Диков проми мозъците на някой хора с това тото. Бием с 2:0 -тото било. Папагалите падат в Пловдив -тото било. Ми някой като са такива разбирачи и тотаджии да играят и правят пари. Много е лесно след неуспех или слаба игра да изтъкнеш тотото като причина, а не некадърността на някои футболисти, треньори и други подобни.
+5

Другия кръг трябва да измъкнем поне равен срещу Славия в София, за да останем в борбата за първите места.
+6

Този мач според вас със Светкавица ,какъв беше ....? Вместо да им вкараме 7,8 гола ,след вторият гол нямаме удар във вратата...Вижте и другите резултати в А гр. Истината е че целият ни футбол се издържа от това ...А тези палячовци Лудогорец сигурно са решили да ги правят шампиони ....пълен смях..Крайно време е да се приеме закон за Спорта ,защото всички изнемогват със издържането на отборите и държавата със нещо да помага
+16

Благодаря на феновете на Локомотив за плаката,който издигнаха този мач в подкрепа на Херо!!!
+6

ЦСКА-Славия 1:2; Литекс - Монтана 0:0 !!!!!!! Яко черно тото.!!! Кажете нещо за тези резултати?

Честит рожден ден на един от най-емблематичните пловдивски треньори!
Крумовград се мести на "Лаута" заради разрив в отношенията с ПФК Ботев
Крушарски: Томаш е два пъти по-голям късметлия от мен, но нещата не винаги се получават
Премина от Локо в АЕЛ, но сега го очаква още по-силен трансфер
Емо Наков: Нефутболни съветници на Жоро Илиев уволниха Едо през 2004 г. Огромна грешка!