Локо открива турнира в Сандански днес срещу Ботев (Враца)
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:05 / 21.02.2012Коментари (38)3746
Днес от 14,30 часа Локомотив Пловдив ще открие турнира в Сандански с отбора на Ботев (Враца). Двубоят ще се играе на градския стадион в Сандански.

Освен "черно-белите" в надпреварата ще вземат участие още отборите на Любимец и Светкавица (Търговище), които играят утре от 14,30 часа.

Загубилите отбори в тези два мача ще се срещнат в четвъртък от 12,00 часа за трето място, а победителите от двата двубоя ще играят от 14,30 финал на турнира.

+6

Локомотив 3:2 Ботев.... МАЧКАЙ ЗДРАВО ЛОКО !!!
+3

каква груба грешка направи Бенжелюн трагва да финтира , че той да не е нападател неговата работа е да чисти топката напред и да отнема не да финтира...и след 1 груба грешла 2:1...
+2

хахах няма такава смешна дуспа за тия и пак не успяха да ни вкарат !! БРАВО МАШИНИИ
+4

С тази игра не виждам кой може да ни спре. Просто мачкаме много здраво. Браво на момчетата.
+6

Локомотив никога не се е представял така в подготовката.Играчите се сработват от мач на мач и започват да играят още по добре, а колкото до мача с Ботев(Враца) просто никакви шансове не им уставихме.Добра игра със сериозна преса на противника 2 добри гола.Дано продължат с добрата си игра и в родното първенсто.САМО ЛОКОМОТИВ !!!