Спортните новини: Днес (1) | Вчера (26)
Ботев удари Локо с 4:0 при децата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 14:37 / 27.05.2012Коментари (38)9058
© Lportala.net
Локомотив загуби лошо домакинството си на Ботев с 0:4 и предаде първото място на вечния си съперник в първенството на децата, родени през 1998-ма година. При постоянен дъжд, гостите започнаха по-мотивирано мача и до 7-мата минута вече водеха с 0:2, с головете на Йосиф Табаков в 4-ата и Георги Чукалов 180 секунди по-късно. Това допълнително стъписа "черно-белите", които до края на първото полувреме трудно намираха играта си. На няколко пъти Димитър Динков спасяваше мрежата си, с което резултата остана непроменен до почивката.

Вторите 35 минути започнаха далеч по-добре за възпитаниците на Владимир Чернев, които потърсиха гол в своя полза, което със сигурност щеше да направи мача много по-интересен. Непростими пропуски пред вратата на Димитър Стамболийски обаче направиха Радослав Джамбазов и Георги Колев. Състезателите на Ботев наказаха съперника си за изпуснатите шансове и с два бързи гола на Васил Василев и Любослав Лучев срещата завърши с повече от убедителна победа за тях.

Източник: Lportala.net

+1

Браво малки канарчета. Поредното доказателство че ДЮШ на Ботев варви само на горе. Малките канарчета имат бъдеще за напред.
+7

Долупоявилите се "фенове" на Локомотив,явно не са наясно,че когато Ботев играеше в шампионска лига,Локомотив го нямаше на футболната карта,за тях припомням,че са отбор благодарение на парите на един доказан наркопласьор и престъпник.Въпрос:на кои фенове викат цигани на всеки стадион в България?Чия легенда излезе с изявление в пресата"болшинството от нашите фенове са от малцинствата"?Чии тартор е с име Сандокан?Отговорете си на тези въпроси и приемета факта,че Ботев е отбора,лице и гордост на Пловдив,а за Локо?Ами Фъргюсън го каза,трябва ви цял век ,за да ни настигнете!