Любимец отново удари Ботев
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:20 / 10.11.2013Коментари (334)27422
Отборът на Ботев отново претърпя фиаско срещу отбора на Любимец, губайки като гост с 0:1.

Припомняме ви, че в началото на първенството отново Любимец победи изненадващо "канарчетата" с 1:2 на "Колежа".

Срещата днес започна добре за "жълто-черните". Те пресираха и атакуваха своя противник от първата минути. Пловдивчани бяха по-добрия отбор преди почивката и създадоха редица опасности, но завършващият им удар изневеряваше. Веднъж и гредата помогна на домакините, след хубав удар на Ромарио Кортзорг.

В 10-та минута пък Луис Педро бе спънат в наказателното поле, но съдията Христо Ристосков си замълча.

Първата си сериозна опасност домакините създадоха в края на полувремето, когато Панов пропусна от опасна близост.

След почивката домакините се окопитиха и изравниха играта. От своя страна натискът на Ботев ставаше все по-безплоден.

Така се стигна до 76-та минута, когато Вълчанов навърза цялата защита на "жълто-черните" и с удар по земя матира Стаховяк за 1:0.

Този гол наля допълнително олово в краката на "канарчетата" и до края на мача те не успяха да отвърнат на удара.

+1

Пичове и аз съм против Мъри , но не сега е времето за промени . Защото новият ст.тр. пак ще работи с доведените от Мъри играчи , а неустойката им ако се изгонят сега е огромна .
-4

Много интересно.Жълтите са като крадеца вика дръжте крадеца - подиграваха ни се за Коко че играе тото, а тотото при тях се оказа, подиграваха се ще изпаднем, а май те ще се борят за място в 7цата, подиграваха се за велбъжд, а те отидаха на СопотЪ?! Подиграват ни се че сме били цигани, те станаха турци за някой друг грош! Подиграват се за историята ни, подплътена с факти и документи, а тяхната само вестниците е повтарят тая 1912. Къде е учредителния протокол?? но те са така, една лъжа като е повторят 1000 пъти,защото 100 не стигат, вярват си че е истина! да са живи и здрави и откъдето дошли - там отишли ! В
Нищо не пишете - днес в Пловдив, в спортната зала има волейболен мач за суперкупата на България.
на 11.11.2013 г.
+4

Абе, РЪКОВОДСТОВТО - спите ли??? Тоя селски отбор не можем да бием, онзи селски отбор Г.Делчев не можем да бием, онзи селски отбор Локо Сф не можем да бием, онзи селски Левски не можем да бием, какво чакате бе? Но 8-мо място ли да слезем???? Ами мачовете с чорбата, Лудогорец, Локо, Славия, морето, Берое - пак така ли ще ги играем?? То, ясно че на някои е така добре в отбора - ама и на ВАС ли ви е добре така?
+2

,,Витоша,, Бистрица е по-добър отбор от Любимец!!!
+3

Те мачове жълтите не продават...когато се надъхвахте,че ще ставате шампиони и се радвахте на назначаването на Мъри за тренер ,трябваше да имате предвид ,че балона може и да се спука.Тогава бяхте велики и неможеше се говори с вас ,а сега какво сте ...едно посредствено отборче което спасява и подарява точки на последните в групата.