Господинов получава почивка срещу Нафтата за сметка на Акалски
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:10 / 27.11.2013Коментари (31)5767
На Данчо му се събраха доста мачове и по всяка вероятност ще седне на пейката за мача с бившия си отбор
Спортно-техническият щаб на Локо (Пд) обмисля да даде почивка на титулярния вратар Йордан Господинов, информира "Тема спорт". На ветерана му се събраха доста мачове през този сезон и по всяка вероятност ще седне на пейката за мача с бившия си отбор Нефтохимик, който е в събота.

В същото време шанс да бъде титуляр ще получи Кирил Акалски.

Двубоят с бургазлии е в събота от 17:15 часа на "Лаута" и ще се играе на осветление.

Готов за мача ще е голмайсторът Мартин Камбуров. Той получи контузия по време на гостуването на Лудогорец (0:3) и бе заменен принудително още на полувремето.

0

данчо си е супер малко почивка ще му дойде добре те му подпалиха ръкавиците напоследък а и нека и акалски да покаже какво може имаме доста вратари в крайна сметка
0

Данчо заслужава почивка,доста мачове ни измъкна нашият златен вратар!Надявам се Акалски да е във форма!Само ЛОКО!
0

Буфери, не се надъхвайте, щото нали видяхте чорбаларите как се наакаха при първия им гол, така че по-спокойно с приказките.
-4

Няма по смешно тренерче от Станков .Няма по голям алкохолик от него . Няма по голям лизач и подмазвач . Няма по смешно отборче от Локо Пловдив . Нафтата както са си слаби така могат и да ги изчишкат тези омразници в А група . Никой не ги обича тези буфери . Само НАФТА и само Ботев Пловдив
+7

Пожелавам успех на сдружението за двата мача с палача им Любимец! И дано да се спасят да не изпаднат пак във Б-група!