Локо U21 и Берое U21 с нулево реми
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:10 / 02.03.2015Коментари (0)1862
© Beroe.eu
Дублиращите отбори на "Локомотив" (Пловдив) и "Берое" не успяха да се победят в мач от ХХ кръг на Младежката група. Мачът в Пловдив завърши при резултат 0:0.

Двата тима изиграха равостойно първо полувреме, в което опасните голови ситуации бяха малко. Все пак беройци имаха по-чистите положения и на два пъти можеха да поведат в резултата.

В 3-та минута Личев намери Ахмед на десния фланг, който центрира опасно, но стражът на домакините улови.

В 10-та минута топката бе центрирана от левия фланг, но Стоян Григоров от "Локомотив" остана под топката в наказателното поле и не успя да нанесе удар.

Три минути след това Григоров намери Пушев в наказателното поле на гостите, но ударът на нападателя бе уловен от Михайлов.

В 15-та минута Запрянов центрира от пряк свободен удар в пеналта на беройци, топката премина през куп от играчи и попадна в ръцете на Михайлов.

Личев стреля много опасно от пряк свободен удар в 19-ата минута, топката рикошира в стената и премина на сантиметри от десния страничен стълб, излизайки в корнер. След неговото изпълнение топката бе избита от защитата на "смърфовете", но попадна у Трайков, който центрира на втора греда, там Бенков овладя и стреля мигновено, но стражът на домакините изби удара.

В 36-та минута Венцислав Иванов бе изведен на стрелкова позиция и стреля опасно, но вратарят на домакините се справи.

В 43-та минута след корнер топката попадна у Емин Ахмед, но ударът му бе блокиран от защитата в черно-бяло.

През второто полувреме играта отново бе равностойна, но този път по-чистите положения бяха за домакините.

В 50-та минута "Берое" организира добра атака, при която Ахмед изведе Венци Иванов зад отбраната, но нападателят бе в положение на засада.

Две минути след това Арабаджиев стреля от границата на наказателното поле, но Михайлов прояви добър рефлекс и спаси удара.

В 64-та минута след многоходова атака топката попадна в Пушев, който стреля по земя от наказателното поле, но не успя да затрудни Михайлов и той улови без проблем.

В 68-та минута Ахмед се опита да намери Манолов в наказателното поле на домакините, но стражът Петров изпревари нападателя и улови.

В 80-та минута се стигна до сериозна опасност пред вратата на гостите, когато Арабаджиев стреля от наказателното поле, но Михайлов изби с върха на пръстите си в корнер. След неговото изпълнение Камов стреля с глава, но слабо и защитата на "зелените" се справи.

Две минути след това отново Арабаджиев бе намерен след атака отдясно в пеналта, но този път ударът му излезе в аут.

В 89-та минута Пушев стреля от пряк свободен удар, но Михайлов отново се намеси и изби в корнер.

"Локомотив" U21 - "Берое" U21 0:0

"Локомотив" U21: 13. Георги Петров, 2. Николай Петров, 3. Васил Пайталов, 5. Иван Камов, 25. Асен Самуилов, 18. Кемал Велиев (55′ - 24. Димитър Хубинов), 10.Стоян Григоров (74′ - 38. Йълдърай Али), 13. Георги Арабаджиев, 7. Запрян Запрянов (к), 9. Васил Димитров (59′ - 20. Стефан Куманов), 14. Иван Пушев; неизползвани резерви: 6. Янко Гюзлев, 87. Александър Даков, 16. Кристиян Пощов, 15. Иван Дангов;

"Берое" U21: 1. Михаил Михайлов, 91. Жюлиен Бенков, 19. Пламен Тенев (46′ - 17. Ивайло Ангелов), 80. Диян Динев, 6. Борислав Желязков, 7. Кирил Личев, 92. Емин Ахмед, 88. Димитър Трайков (78′- 11. Димитър Видев), 4. Пейчо Енчев, 77. Никола Грозданов, 10. Венцислав Иванов (62′ - 9. Александър Манолов); неизползвани резерви: 22. Веселин Добрев; 8. Мидат Галбаев, 2. Ивайло Иванов; старши треньор: Иван Гаджев