Спортните новини: Днес (0) | Вчера (27)
Локо загуби от Верея в учебна игра
Автор: Екип Plovdiv24.bg 16:53 / 24.02.2016Коментари (32)11798
Локомотив Пловдив загуби от Верея (Стара Загора) с 2:4 в учебна игра на стадион "Трейс Арена". Старши треньорът на "черно-белите" Христо Колев изведе състав от резерви и футболисти, които не взеха участие в градското дерби с Ботев заради наказание.

Джунейт Яшар откри резултата за домакините още в 4-ата минута. Юношата на Левски се разписа директно от фаул, при който Ел Харуби не се намеси добре.

Дончо Атанасов удвои преднината на втородивизионния тим в 35-ата минута, след като се озова очи в очи със стража на "смърфовете".

Локо се върна бързо в срещата, след като в рамките на 5 минути отбеляза две попадения. Първо Мартин Камбуров намали от пряк свободен удар, а след това Бирсент Карагарен изравни след корнер.

В продължението на първата част Верея отново излезе напред след колективна грешка в отбраната на "черно-белите", която беше наказана от Ангел Костов.

Само 3 минути след поднавяването на мача Иван Динков вкара 4 гол във вратата на пловдивчани.

До края на мача Пауло Серджо и Камбуров на няколко пъти застрашиха вратата на домакините, но до нов гол не се стигна.

Състав на Локомотив: Ел Харуби (Витанов), Айкут Янъков, Мартни Кавдански, Николай Йорданов, Християн Попов (Ясин Амраури), Ванчо Траянов (Стефан Йефтовски), Георги Вълчев, Димитър Велковски (Серджо Телеш), Дани Кики, Бирсент Карагарен (Георги Чукалов), Мартин Камбуров

+1

Клошарски , ако продължаваш да слушаш Золума ще останеш без публика . Докога ще ги търпим тиа некадърни треньори.....
-5

До часове трябва да има новини, неприятни за неградските!
+4

Вероятността Крушарски да не е този, за когото се представя, е голяма. Но за момента дава пари и ви издържа. Гледайте и него да не прогоните, че жална ви майка. А с тези претенции и ултиматуми може и това да стане. И ние виждаме, че Чандъров не е Цветан Василев, но си мълчим, защото без него загиваме. Никой от богаташите не ще да дава пари за футбол и спорт. Радвайте се, че има някакви дето го правят.
+2

крушарски тези мърши не заслужават да ги толерираш. спри им всякакви пари докато почнат да играят.
0

Утре ще има добри новини за Локомотив! Спокойно! Жълтите миризливци да мълчат!
+1

Ай какво стана тук ? Вече и от Б група си правят пи*ки с Локото. Стига бе майна , това е грубо. Ама пък вие много си повярвахте след 2-3 успешни мача , така че сега поемайте.
+5

Гочо е легенда. Нека сега малко той да е треньор. После Садъка, Едо... и така. Стига простотии, бе тате!
+11

Всички локомотивци уважават Бащата като футболист,но като треньор се излага!Вратарят Харуби беше контузен и игра 15мин по време на подготовката и защо и от кого беше пуснат с Ботев?Плюем папагалите ,с 2пъти по некачествени футболисти от нашите ,но с треньор като Костов ще се представят по добре !Не е за загубата с Ботев ,но виждате ли някакъв облик ,идея и тактика в играта ни ?Дори и Пената на 100год ни разбра -бавно ,мудно просто нищо .Незабавна промяна ,а легендите ще ги уважаваме вечно !

След 1:8 от Септември, юношите на Ботев паднаха и от Славия
Легендарен отбор от Бундеслигата следи играч на Локо! От "Лаута" искат 3 млн. евро