Локо загуби тежко от ЦСКА пред погледа на Акрапович
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:18 / 02.11.2017Коментари (0)3858
©
Юношеският отбор на Локомотив до 17 години допусна тежко поражение като домакин от ЦСКА-София. "Черно-белите" отстъпиха на "армейците" с 0:4. Отложената среща от 10-тия кръг на Елитната група се игра на изкуствения терен на Лаута и бе изгледана от новият треньор на мъжкия тим Бруно Акрапович.

Срещата започна с шанс за гостите, но топката мина встрани от вратата на Локомотив. В 7-та минута Даниел Чаушев стреля опасно от фаул, но стража на ЦСКА-София изби топката. В 20-та минута шут на Филип Колев бе блокиран от защитник в червено. Три минути по-късно гостите поведоха за 0:1 след корнер.

В 55-та минута ЦСКА-София стигна до втори гол. Играч на червените стреля от фаул, Йордан Йотов се намеси, но при добавката гостите поведоха с 0:2. Локомотив отвърна с опасен удар покрай гредата на Велко Мичкюров.

В 63-ата минута "армейците" стигнаха до дузпа, но вратарят на Локомотив Йордан Йотов успя да отрази удара. В следващата атака ЦСКА-София стигна до трети гол, а в 90-та минута реализира и четвърти гол за крайното 0:4.