Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: художествена гимнастика

Грациите на пловдивския клуб Тракия спечелиха 11 медала от международния турнир по художествена гимнастика "New year's cup", който завърши в словенската столица Любляна. Надпреварата е от календара на международната федерация и бе с много силно участие.

Ето как се представиха пловдивските момичета:...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 41
11:12 ч., 23.11.2018 г.
Футболистът Иван Тодоров има нужда от подкрепа за лечение в чужбина. Надеждата за него се крие в лечение в Турция, за което му е необходима сума... цялата новина

10:11 ч., 22.11.2018 г.
Златното момиче на България Катрин Тасева обяви в социалните мрежи, че продава единствения си златен медал от Световната купа в София, както и б... цялата новина

14:48 ч., 19.11.2018 г.
Грациите на "Тракия" (Пловдив) Ванеса Емилова и Мартина Попова се представиха отлично на завършилия международен фестивал по художествена гимнас... цялата новина

10:24 ч., 23.10.2018 г.
С 55 медала се завърнаха момичета на пловдивския клуб Тракия от международния турнир по художествена гимнастика "Емералдс къп", който приключи в... цялата новина

16:33 ч., 15.10.2018 г.
С 19 медала в индивидуалната надпревара и с 3 отличия при ансамблите се завърнаха грациите на Тракия (Пловдив) от турнира "Панагюрско съкровище ... цялата новина

11:20 ч., 08.10.2018 г.
Залата по художествена гимнастика на СКХГ Спартак Пловдив на стадион "Тодор Диев" беше изпълнена през уикенда с многобройни радостни детски лица... цялата новина

12:41 ч., 07.10.2018 г.
Президентът на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева беше посрещната с много любов, цветя и усмивки в новата зала на клу... цялата новина

09:26 ч., 02.10.2018 г.
С 41 медала се завърнаха грациите на Тракия (Пловдив) от международния турнир по художествена гимнастика "Салинас Къп", който се проведе в Тузла... цялата новина

15:42 ч., 16.09.2018 г.
България спечели първия си златен медал на световното първенство по художествена гимнастика, което приключва днес в София. Нашите триумфираха пр... цялата новина

17:19 ч., 13.09.2018 г.
България спечели първи медал от световното първенство по художествена гимнастика в София. Катрин Тасева, Невяна Владинова и Боряна Калейн си оси... цялата новина

14:54 ч., 30.08.2018 г.
200 състезателки от 15 държави ще участват в международния турнир по художествена гимнастика за приз "Царица Маргарита". 26-ото издание на прест... цялата новина

13:43 ч., 15.08.2018 г.
Ансамбълът на България е оттеглил заявката си за участие на Световната купа по художествена гимнастика в Минск този уикенд. При Елена Бинева се ... цялата новина

16:58 ч., 08.08.2018 г.
Легендарната треньорка Нешка Робева отправи интересен призив към шефката на федерацията по художествена гимнастика Илиана Раева. Робева е учуден... цялата новина

15:51 ч., 07.08.2018 г.
Катрин Тасева спечели проведеното днес контролно състезание на националния отбор по художествена гимнастика – индивидуално. Официалната проверка... цялата новина

15:29 ч., 02.07.2018 г.
На завършилото в комплекс Камчия държавно първенство по художествена гимнастика грациите на СК Тракия (Пловдив) спечелиха общо 4 златни медала.<... цялата новина

09:07 ч., 19.06.2018 г.
Призът "Мария Петрова", носещ името на уникалната ни трикратна световна шампионка по художествена гимнастика, ще красят витрините на най-добрите... цялата новина

18:21 ч., 16.06.2018 г.
Чаровната трикратна световна шампионка по художествена гимнастика, пловдивчанката Мария Петрова, откри 5-ия турнир "Тракия къп". И тази година т... цялата новина

09:32 ч., 14.06.2018 г.
Красавиците от спортния клуб по художествена гимнастика Тракия (Пловдив) ще отбележат на 16 юни 2018 г., събота, два юбилея – четвърт век от осн... цялата новина

10:19 ч., 08.06.2018 г.
За пета поредна година СК Тракия (Пловдив) организира международния турнир по художествена гимнастика "Тракия къп" и приз Мария Петрова. Състеза... цялата новина

14:16 ч., 29.05.2018 г.
С 12 златни, 4 сребърни и 7 бронзови медала се завърнаха грациите на СК "Тракия" Пловдив от завършилия в Бургас международен турнир "Приятели на... цялата новина

13:09 ч., 28.05.2018 г.
В Панагюрище завърши Държавното отборно първенство по художествена гимнастика за жени, девойки старша и младша възраст. СК "Тракия" (Пловдив) бе... цялата новина

17:16 ч., 06.05.2018 г.
Грациите на Тракия (Пловдив) се представиха отлично на турнира по художествена гимнастика "Златна купа Пирин", който завърши в Благоевград. Плов... цялата новина

10:32 ч., 06.05.2018 г.
Българският ансамбъл по художествена гимнастика в състав Симона Дянкова, Елена Бинева, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс и Стефани Кирякова не ост... цялата новина

19:36 ч., 01.05.2018 г.
Съсгезателките на СК Тракия (Пловдив) спечелиха 7 медала на завършилото Държавно първенство по художествена гимнастика, "А" категория, което се ... цялата новина

11:23 ч., 25.04.2018 г.
Пет национални състезателки на СК Тракия (Пловдив) взеха участие в силния международен турнир по художествена гимнастика "Ритъм къп", който прик... цялата новина

12:31 ч., 24.04.2018 г.
Грациите на СК Тракия Пловдив се представиха отлично на завършилия в Стара Загора международен турнир по художествена гимнастика "Фея под липите... цялата новина

12:40 ч., 19.04.2018 г.
Сериозен удар претърпя националният ни ансамбъл по художествена гимнастика! Една от основните грации на отбора - Теодора Александрова, е с фракт... цялата новина

17:07 ч., 01.04.2018 г.
Българският ансамбъл спечели златния медал на финала на пет обръча на Световната купа по художествена гимнастика в "Арена Армеец" в София.
... цялата новина

15:41 ч., 01.04.2018 г.
Хубавата приказка за българските грации от световната купа по художествена гимнастика в "Арена Армеец" в София продължава и днес. ... цялата новина

20:00 ч., 31.03.2018 г.
Безапелационен златен медал за ансамбъла на България на световната купа по художествена гимнастика в София! Нашите златни момичета направиха отн... цялата новина

10:34 ч., 28.03.2018 г.
Момичетата на Тракия (Пловдив) се представиха много добре на международния турнир по художествена гимнастика “Руми и Албена", който приключи във... цялата новина

15:57 ч., 27.03.2018 г.
С много медали и купи се върнаха момичетата на СК Тракия (Пловдив) от международния турнир по художествена гимнастика "Trophy of Novi Sad", койт... цялата новина

16:31 ч., 26.03.2018 г.
Трикратната световна шампионка Мария Петрова ще бъде посланик на Международната федерация по гимнастика (FIG) на световното първенство, което ще... цялата новина

14:54 ч., 15.03.2018 г.
Истината е, че аз уважавам и обичам Нешка Робева, обяви президентът на Българската федерация по художествена гимнастика (БФХГ) Илиана Раева в го... цялата новина

17:08 ч., 14.03.2018 г.
Известната ни треньорка по художествена гимнастика Нешка Робева използва профила си във Фейсбук, за да отговори на родната федерация относно ска... цялата новина

16:15 ч., 04.02.2018 г.
Легендарната треньорка по художествена гимнастика Нешка Робева отговори инди... цялата новина

17:13 ч., 03.02.2018 г.
Нешка Робева изненадващо стана новият треньор на ансамбъла по художествена гимнастика на Германия, съобщи официалния сайт на федерацията по гимн... цялата новина

18:06 ч., 04.12.2017 г.
Състезателките на СК "Тракия" (Пловдив) се завърнаха с 29  медала от международния турнир по художествена гимнастика, който се проведе в сръбски... цялата новина

12:56 ч., 08.10.2016 г.
За трета поредна година беше открит Международният турнир за купата на "Тракия Елит" в присъствието на Георги Титюков, заместник-кмет "Спор... цялата новина

09:12 ч., 08.09.2016 г.
Спортен клуб по художествена гимнастика "Тракия-Елит" организира и тази година международен турнир, който ще се проведе от 7 до 9 окто... цялата новина