Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Купа на България, сезон 2017/2018

Ботев Пловдив продължи победния си ход за Купата на България, който датира още от миналогодишното издание на турнира. "Канарчетата" вече са на полуфинал, след като победиха с 5:0 втородивизионния Литекс на своята база в Коматево, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Стивън Петков дока...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 29
19:37 ч., 12.12.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров логично остана доволен от играта на своите футболисти при разгрома над Литекс с 5:0.

Ето какво каза с... цялата новина

10:44 ч., 11.12.2017 г.
Билетите за последния официален мач на "Ботев" за годината бяха пуснати в продажба в клубния фен-магазин.

Пропуските за мача с &quo... цялата новина

11:17 ч., 01.11.2017 г.
Изтегли се жребият за 1/4-финалите за турнира за Купата на България. До тази фаза достигнаха седем отбора от Първа професионална лига и Литекс, ... цялата новина

08:42 ч., 26.10.2017 г.
Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Войн Войнов отново трябваше да коментира призивите за оставка, които се чуваха и във ... цялата новина

19:55 ч., 25.10.2017 г.
Локомотив Пловдив приключи участието си в турнира за Купата на България. Това стана факт, след като черно-белите загубиха нелепо от Славия с 1:2... цялата новина

16:20 ч., 25.10.2017 г.
Треньорът на Локомотив Войн Войнов определи стартовия си състав за предстоящия 1/8-финал за Купата на България срещу Славия. Двубоят е днес от 1... цялата новина

09:59 ч., 25.10.2017 г.
Локомотив Пловдив играе възлов мач днес, след който в клуба може да настанат сериозни промени. Черно-белите гостуват на Славия в 1/8-финал за Ку... цялата новина

17:40 ч., 24.10.2017 г.
Треньорът на Ботев Николай Киров - Белия не остана доволен от играта на своя тим във фаза защита въпреки успеха над Царско село в турнира за Куп... цялата новина

17:28 ч., 24.10.2017 г.
Ботев (Пд) продължи победния си ход в турнира за Купата на България и вече е на четвъртфинал. Това стана факт, след като жълто-черните победиха ... цялата новина

15:58 ч., 24.10.2017 г.
Треньорът на Локомотив Войн Войнов определи групата за предстоящия 1/8-финал за Купата на България срещу Славия. Двубоят е утре (25.10) от 17:30... цялата новина

14:07 ч., 24.10.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров направи доста интересен състав за предстоящия двубой срещу Царско село, видя Plovdiv24.bg. Мачът е ... цялата новина

09:31 ч., 24.10.2017 г.
Без двама от основните си футболисти Ботев (Пловдив) ще опита да продължи победния си ход в турнира за Купата на България. Жълто-черните гостува... цялата новина

18:28 ч., 22.10.2017 г.
БФС обяви днес съдийските назначения за мачовете от 1/8-финалите в турнира за Купата на България.

24 Окт 2017 г. Вторник 15:00 ч... цялата новина

13:23 ч., 20.10.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров обяви какви са целите на отбора през настоящия сезон.

"Не ме интересува дали и кога Левск... цялата новина

11:10 ч., 26.09.2017 г.
Локомотив гостува на Славия, а Ботев гостува на втородивизионния Царско село в осминафинал от турнира за Купата на България. Това реши тегленият... цялата новина

09:06 ч., 26.09.2017 г.
Днес в 11:00 часа започва жребият за осминафиналите в турнира за Купата на България. До тази фаза достигнаха 16 отбора, спечелили срещите си от ... цялата новина

21:45 ч., 21.09.2017 г.
Ботев последва градския си съперник Локомотив и също се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България. Жълто-черните победиха Локо (... цялата новина

20:21 ч., 21.09.2017 г.
Треньорът на Локомотив Войн Войнов изрази задоволството си от факта, че неговият тим е прекъснал серията си от две поредни загуби, предаде репор... цялата новина

19:17 ч., 21.09.2017 г.
Локомотив спечели пловдивското дерби срещу Марица с 3:1 и така се класира за осминафиналите в турнира за Купата на България, предаде репортер на... цялата новина

11:58 ч., 21.09.2017 г.
Старши треньорът на Черно море Георги Иванов - Гонзо подаде оставка, която бе приета от ръководството на клуба. Това стана веднага след отпадане... цялата новина

20:42 ч., 20.09.2017 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Войн Войнов извади трима от най-опитните си футболисти от разширения състав за градското дерби с Марица от 1/16-ф... цялата новина

17:48 ч., 19.09.2017 г.
Сокол (Марково) не успя да постигне чудо и да се класира за осминафиналите в турнира за купата на България. Това стана факт, след като третодиви... цялата новина

09:50 ч., 19.09.2017 г.
Без никакви притеснения Сокол Марково ще излезе срещу Дунав по-малко от 48 часа след последния си двубой в Югоизточната Трета лига, в който надв... цялата новина

17:48 ч., 18.09.2017 г.
В четвъртък (21.09) ще се проведе срещата от 1/16-финалите за Купата на България между отборите на Марица (Пловдив) и Локомотив (Пловдив). Дерби... цялата новина

13:45 ч., 15.09.2017 г.
Срещата от 1/16-финалите на турнира за Купата на България между отборите на Марица и Локомотив ще се проведе по програма на 21 септември /четвър... цялата новина

09:31 ч., 31.08.2017 г.
Отборът на Сокол (Марково) спечели областния финал в турнира за Купата на България. Това стана след победа с 1:0 като гост на Вихър (Строево).... цялата новина

15:54 ч., 24.08.2017 г.
Аматьорските отбори на две пловдивски села ще спорят помежду си кой да се изправи срещу елитния Дунав в 1/16-финалите от турнира за Купата на Бъ... цялата новина

11:08 ч., 24.08.2017 г.
Пловдивско дерби между Локомотив и Марица ще има в 1/16-финалите от турнира за Купата на България. Това стана ясно от изтегления днес в София жр... цялата новина