Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Финали на републиканското по футбол за ДЮШ

Юношите-младша на Спартак Пловдив ще се изправят срещу Левски София в полуфинален мач от републиканското първенство по футбол. Момчетата на Слави Бекриев се справиха с Ботев и Локо Мездра, за да достигнат до мач-битка за място на финала. Първият мач е в Пловдив на 20 юни - събота. Реваншът е 4 дни по-късно в София. Дру...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 22
10:04 ч., 17.06.2009 г.
Юношите-старша възраст на Ботев Пловдив отпаднаха на четвъртфиналите на републиканското по футбол. "Канарчетата" загубиха с 1:2 от Бер... цялата новина

09:27 ч., 16.06.2009 г.
Младшата възраст, родени 1992 година, на Спартак Пловдив се класира на полуфиналите на републиканското първенство по футбол. Те разгромиха в Мез... цялата новина

09:16 ч., 15.06.2009 г.
Детският тим на Спартак Пловдив отпадна на четвъртфиналите на републиканското по футбол. Момчетата на Митко Джоров отстъпиха с 0:3 в София на Ле... цялата новина

20:21 ч., 12.06.2009 г.
Юношите-старша възраст на Ботев Пловдив направиха 0:0 у дома срещу Берое Стара Загора. Момчетата на Владо Чернев проспаха първото полувреме, но ... цялата новина

09:45 ч., 12.06.2009 г.
Юношите младша възраст(родени 1992) на Спартак Пловдив победиха категорично с 3:0 Локомотив Мездра на четвъртфинал на републиканското първенство... цялата новина

23:23 ч., 10.06.2009 г.
Детският тим на Спартак Пловдив, родени 1994 година, направи 1:1 с Левски София в четвъртфинален мач от републиканското по футбол, игран на стад... цялата новина

14:48 ч., 05.06.2009 г.
Юношите-старша възраст на Ботев Пловдив(родени 1990 година) ще се изправят срещу Берое Стара Загора в четвъртфинален мач за републиканското по ф... цялата новина

19:48 ч., 03.06.2009 г.
Юношите-старша възраст на Ботев Пловдив достигнаха 1/4 финалите на републиканското първенство след победа с 1:0 над Светкавица Търговище. Мачът ... цялата новина

13:40 ч., 03.06.2009 г.
След невероятна драма и уникален обрат, Локомотив Пловдив отпадна от републиканското първенство за юноши-старша възраст(родени 1990 година) от Ч... цялата новина

09:26 ч., 03.06.2009 г.
Спартак класира втора детско-юношеска формация за републиканското първенство по футбол. Юношите-младша на Слави Бекриев направиха 2:2 с Ботев на... цялата новина

19:01 ч., 01.06.2009 г.
Детският тим на Спартак Пловдив, родени 1994 година, отстрани Локомотив София и се класира на четвъртфиналите на републиканското първенство по ф... цялата новина

15:18 ч., 01.06.2009 г.
Детският тим на Локомотив Пловдив(набор 1994) отпадна по неприятен начин от осминафиналите на републиканското първенсто по футбол. Момчетата на ... цялата новина

20:17 ч., 30.05.2009 г.
Юношите-старша възраст на Ботев удържаха 0:0 като гости на Светкавица в Търговище и са с големи шансове да се класират за следващата фаза на реп... цялата новина

12:35 ч., 30.05.2009 г.
Юношите-старша възраст на Локомотив(родени 1990) победиха с 4:3 като гост във Варна на Черно Море и са с огромни шансове да продължат на четвърт... цялата новина

19:55 ч., 29.05.2009 г.
Футболистите на Спартак Пловдив спечелиха градското дерби на осминафиналната фаза на републиканското за юноши-младша срещу Ботев Пловдив с 2:0. ... цялата новина

20:37 ч., 28.05.2009 г.
Децата на Ботев Пловдив, родени 1994 година, загубиха с 0:2 от Литекс в осминафинален мач от републиканското първенство по футбол. Малките "... цялата новина

13:58 ч., 28.05.2009 г.
Детският тим на Локомотив Пловдив, родени 1994 година, направи 0:0 с Черно Море у дома в първи осминафинален двубой от републиканското първенств... цялата новина

09:55 ч., 27.05.2009 г.
Мачовете от републиканското първенство по футбол за деца и юноши между Локомотив и Черно Море ще се играят сутринта от 10:30, вместо предварител... цялата новина

16:36 ч., 22.05.2009 г.
Футболният отбор на спортното училище, родени след 1992 година, се класира за осминафиналите на републиканското първенство, съобщиха от Зоналния... цялата новина

13:55 ч., 21.05.2009 г.
Приемлив жребий изтеглиха децата и юношите от Пловдив днес в София за осминафиналите на републиканското по футбол. Най-трудно може би ще е на Ло... цялата новина

15:55 ч., 18.05.2009 г.
Локо, Ботев и Спартак ще изпратят по две формации в трите възрастови групи на финалите за републиканското по футбол за деца и юноши. За осминафи... цялата новина