Съдия не позволи на Локо да бие Лудогорец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:00 / 06.08.2011Коментари (141)14449
Локо изигра силен мач, но стигна само до 0:0 срещу Лудогорец в Каварна.

Преди почивката домакините, качени на вълните на еуфорията се опитаха да организират натиск. Пред тях се откриха по-добрите положения за гол. Най-чистото изпусна Тодор Колев, който в средата на първото полувреме пропусна почти на правна врата на метър от гол линията.

След почивката Локо бе пълен господар на терена. "Черно-белите" редяха атака след атака. Над всички отново бе неуморният Здравко Лазаров. Ветернът на 3 пъти затрудни максимално Голубович от пряк свободен удар. В 66-та минута, след центриране от ляво, Здравко Лазаров реализира с глава за 0:1. Изключително скандално съдиите отмениха гола, заради засада въпреки, че на повторенията се видя, че двама футболисти покриваха Лазаров.

До края на мача Локо продължи да натиска, но при една контра символичните домакини удариха греда.

0

Димо Момиров Другата много спорна ситуация в кръга е отмененият гол на Здравко Лазаров от Локо Пловдив. - Това е абсолютен гол. Има едно правило, което гласи: "изчакай и виж". Независимо че Карвальо беше в засада, той показа, че няма да играе с топката. Освен това беше далеч от вратаря.
+2

Отново голямо жълто И ЖАЛКО присъствие...!!!???
+2

Гледате ли как съдията с гаври с Локомотив София?Прекрасно бута чорбата.
+3

Чуде се!!!!!!!! ако ситоацията с отменения гол беше в другата врата какво би се случило Как биха реагирали съдията.
+6

Отменен гол за Локомотив. Лазаров засече топката с глава в мрежата на Голубович, но попадението бе отменено заради несъществуваща засада на Електричката