Кметът Ральо Ралев с хеттрик за Марица
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:42 / 29.05.2016Коментари (1)5057
© Facebook
Ветераните на "Марица" завършиха сезона с категорична победа над "Олимпия" (Оризари) с 5:0 като гости. Срещата се игра в село Брани поле и бе от последния 26-и кръг в първенството на "Б" областна група - запад, където се състезава тимът.

"Жълто-сините" надиграха тотално своя противник, като изпуснаха още много изгодни за гол ситуации, а домакините не направиха нищо в атака.

С два бързи гола на кмета на район "Северен" Ральо Ралев във 2-ата и 6-ата минута маричани си осигуриха комфортна преднина.

Веселин Тосев отбеляза в 20-ата минута "дежурния" си гол за класическото 3:0.

През втората част нещата на терена не се промениха. В 55-ата минута Ральо Ралев оформи своя хеттрик с нов гол във врата на домакините, а 15 минути преди края на двубоя Иван Пастърмаджиев наниза и пето попадение за крайното 0:5.

До края на двубоя отново Ральо Ралев имаше нови възможности да отбележи, но нямаше късмет в ситуациите и срещата завърши при този резултат.

Ветераните на "Марица" завършиха на 4-та позиция в крайното класиране с 55 точки и голова разлика 73:18, постигайки 17 победи, 4 равенства и допускайки едва 3 загуби.

Маричани играят за удоволствие в първенството и отборът ще продължи да се състезава в групата и през сезон 2016/17, информира официалната Фейсбук страница на Марица.