Белия: Когато има добра игра, е хубаво да има и победа
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:37 / 28.11.2017Коментари (7)3777
Треньорът на Ботев Николай Киров - Белия логично остана разочарован от пропуските на своя тим при равенството 1:1 срещу Берое.

Ето какво каза специалистът след мача в Коматево:

Не съм доволен. Съжалявам, че четвърти пореден мач не можем да стигнем до победата. Изпускаме чисти положения, прибързваме и там са ни проблемите. Работим върху завършване на атаките. Доста голяма част от тренировките сме ги насочили към това естество.

"Самото предимство във владеене на топката не води до нищо. Гостите нямаха други ситуации пред нашата врата".

"Състезателите са изнервени от отменения гол, но аз никога не коментирам съдийството. Имаше колебания в нашата игра през първото полувреме, но през второто коригирахме това. Хубаво е когато има добра игра, да има и победа".