Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: лека атлетика

Спортен клуб по лека атлетика Локомотив Пловдив вече има изцяло обновена зала. Вторият етап от ремонта приключи, като вече можем да се похвалим с чисто нова тартанова писта и трап за хоризонтални скокове, стандартизирани по изискванията на IAAF, което позволява провеждането на официални състезания, съобщиха от клуба от...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 30
09:01 ч., 07.12.2018 г.
Ново признание за невероятното си представяне през 2018 година получи световната шампионка на троен скок при девойките под 20 години Александра ... цялата новина

14:36 ч., 26.10.2018 г.
На непонятно интервю в "Шоуто на Слави" с младата спортистка Александра Начева станаха свидетели зрителите на bTV снощи. С абсурдни въпроси воде... цялата новина

08:48 ч., 17.10.2018 г.
Александра Начева спечели пети златен медал за България от младежките олимпийски игри в Буенос Айрес. 17-годишната пловдивчанка триумфира в трой... цялата новина

11:24 ч., 23.09.2018 г.
17-годишната пловдивчанка Александра Начева беше номинирана за наградата “Изгряваща звезда" за 2018 година на Европейската лека атлетика. Състез... цялата новина

11:51 ч., 13.09.2018 г.
Пловдивчанката Мила Димитрова, която е внучка на хандбалните величия Симеон и Милка Пишманови, извоюва най-много медали при момичетата от европе... цялата новина

18:04 ч., 02.09.2018 г.
Европейска вицешампионка на троен скок от Прага 2015 Габриела Петрова завърши на шесто място в дисциплината на международния турнир по лека атле... цялата новина

09:58 ч., 30.08.2018 г.
Днес, 30 август, се навършват точно 31 години от едно историческо за България и за глобалния спорт събитие - поставянето на непокътнатия и до дн... цялата новина

13:02 ч., 14.08.2018 г.
Световната шампионка в тройния скок за девойки под 20 години от Тампере 2018 Александра Начева и треньорът й Стойко Цонов получиха поредно призн... цялата новина

23:06 ч., 10.08.2018 г.
Българката Мирела Демирева спечели сребърен медал в дисциплината скок височина на Европейското първенство по лека атлетика в Берлин (Германия). ... цялата новина

15:39 ч., 08.08.2018 г.
Световната шампионка за девойки под 20 години в тройния ... цялата новина

14:41 ч., 08.08.2018 г.
Габриела Петрова се класира с лекота за финала в тройния скок на европейското първенство по лека атлетика в Берлин. Пловдивчанката се приземи на... цялата новина

11:57 ч., 19.07.2018 г.
В 11 часа в заседателната зала на община Пловдив кметът Иван Тотев и зам.-кметът по спорта Георги Титюков посрещнаха световната шампионка и реко... цялата новина

16:37 ч., 18.07.2018 г.
Министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи почетни плакети на Александра Начева и нейния треньор Стойко Цонов за спечелената титла в тр... цялата новина

08:58 ч., 17.07.2018 г.
Световната шампионка на троен скок за девойки до 20 години Александра Начева и треньорът й Стойко Цонов се прибраха снощи в България. ... цялата новина

12:10 ч., 16.07.2018 г.
Пловдивчанката Александра Начева покори световния връх, печелейки титлата в тройния скок от шампионата на планетата по лека атлетика до 20 годин... цялата новина

15:30 ч., 10.07.2018 г.
Възпитаниците на пловдивските клубове Тракия`96, Тракия, Локомотив и Галакси извоюваха общо 11 медала от личния шампионат по атлетика за момчета... цялата новина

18:00 ч., 09.07.2018 г.
Пловдивската надежда в леката атлетика Александра Начева записа поредното си силно участие на европейска сцена. 16-годишната ученичка от ЕГ "Ива... цялата новина

19:34 ч., 08.07.2018 г.
Габриела Петрова (Локомотив Пловдив) спечели третата си поредна и общо четвърта национална титла в тройния скок на открито. На държавния шампион... цялата новина

15:01 ч., 17.06.2018 г.
Пловдивчанката Александра Начева (СКЛА Ботев Пловдив) стана втората българска девойка, която преминава границата от 14.00 метра в тройния скок с... цялата новина

12:37 ч., 11.06.2018 г.
Пловдивчанката Александра Начева спечели общо две шампионски титли от балканското първенство по лека атлетика за юноши и девойки под 18 години, ... цялата новина

16:56 ч., 30.05.2018 г.
Детето чудо на българската лека атлетика Лиляна Георгиева стана посланик на добра воля на 4 континента - Европа, Азия, Африка и Америка. Това ст... цялата новина

12:21 ч., 30.05.2018 г.
Пловдивчанинът Георги Цонов завърши на второ място в дисциплината троен скок на международния турнир по лета атлетика в Рига (Латвия).
 ... цялата новина

09:38 ч., 28.05.2018 г.
Пловдивските атлети извоюваха общо 14 (4, 2, 8) медала от държавното първенство за юноши и девойки до 18 години, проведено в София. Към този акт... цялата новина

10:52 ч., 27.05.2018 г.
Най-добрият млад спортист на Пловдив за 2017 година Алекс... цялата новина

11:55 ч., 13.05.2018 г.
Пловдивчанката Александра Начева откри сезона с победа. Световната вицешампионка на троен скок за девойки под 18 години спечели скока на дължина... цялата новина

12:39 ч., 28.01.2018 г.
Пловдивчанката Лиляна Георгиева (СКЛА Тракия) спечели втора титла от републиканското първенство по лека атлетика за юноши и девойки до 20 години... цялата новина

09:18 ч., 22.01.2018 г.
Пловдивските атлети донесоха 17 (6, 4, 7) медала от националния шампионат за юноши и девойки до 18 години. Състезанието се проведе в обновената ... цялата новина

17:14 ч., 15.01.2018 г.
В рамките на подновения турнир по лека атлетика "Академик", който мина в зала "Асикс-Арена" в София, се проведоха и състезан... цялата новина

13:54 ч., 01.10.2016 г.
Мила Димитрова (Тракия 96 Пловдив) и Кирил Петков (Пранджева- Пловдив) спечелиха крайното класиране на веригата за млади таланти "Мтел атлетика ... цялата новина