Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: Шахматни състезания сезон 2016/2017

В Пловдив се проведе голям детски турнир по шахмат, който бе част от кампанията "Шах и мат на насилието", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Проявата бе организирана от президента на ШХ Локомотив Пловдив Харалампи Ванев, с подкрепата на общината.

Партиите се проведоха в Дома на шахматиста в...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 36
11:34 ч., 11.12.2017 г.
16-годишната пловдивска надежда в шахмата Виктория Радева зае второ място на Опън турнира по ускорен шах, който се проведе през уикенда в Панагю... цялата новина

09:08 ч., 22.11.2017 г.
Христос Христосков, известен повече като пловдивският коминочистач, е победителят в шахматния турнир, който се проведе този месец измежду всички... цялата новина

16:49 ч., 20.11.2017 г.
Детският шахмат в България регистрира своя бум в развитието си с най - шахматният уикенд - 7 турнира - в пет големи града. Детски шахматни турни... цялата новина

15:05 ч., 02.11.2017 г.
В парк-хотел "Империал" в Пловдив се проведе Третият турнир "Мемориал Юлиян Радулски", организиран от ШК ЧесБомб-Пловдив, съвмест... цялата новина

17:30 ч., 25.10.2017 г.
Общинският съвет по наркотични вещества с Превантивно-информационен център - Пловдив, организират за четвърта по ред година шахматен турнир под ... цялата новина

11:47 ч., 17.10.2017 г.
Състезателите на шахматен клуб "Пловдив" се представиха отлично на приключилите в Дупница национални индивидуални купи за мъже и жени ... цялата новина

14:58 ч., 02.10.2017 г.
Възпитаниците на шахматната школа ЧесБомб-Пловдив отбелязаха поредната си победа за 2017 г. 11 пловдивски "бомбички", придружени от тр... цялата новина

09:26 ч., 27.09.2017 г.
Състезателката на ШК "Локомотив 2000" Пловдив Виктория Радева зае 4-то място на световното първенство по шахмат, което се проведе в уругвай... цялата новина

14:37 ч., 08.09.2017 г.
В град Мамая Румъния, се провежда Европейско първенство по класически шах за деца и юноши от 8 до 18 години. Три деца от град Пловдив защитават ... цялата новина

17:32 ч., 02.08.2017 г.
Състезателите на шахматен клуб "Пловдив" Ивайло Кирилов и Галя Читакова са включени в националния отбор на България и представят страната н... цялата новина

12:04 ч., 29.07.2017 г.
Шахклуб Пловдив завърши Държавното отборно първенство по класически шах с шампионска и вицешампионска титла. Надпреварата се проведе в Борорвец.... цялата новина

18:41 ч., 11.07.2017 г.
Състезателите на шахклуб "Пловдив" стартираха успешно на престижния международен фестивал "Надеждите на света". Надпреварата се п... цялата новина

16:21 ч., 03.07.2017 г.
Шахматен клуб Пловдив завоюва куп отличия от международния Фестивал в Румъния - "FISKA-2017". Фестивалът се проведе за 21-и пореден път в к... цялата новина

16:20 ч., 27.06.2017 г.
Изявени състезатели от шахматен клуб Пловдив стартираха успешно в международния Фестивал FISKA-2017- Румъния. Фестивалът се провежда до 2 юли в ... цялата новина

12:05 ч., 26.06.2017 г.
Димитър Димитров от "Шахклуб Пловдив" грабна купата в детският турнир до 8 години "Контур Глобал". Турнирът се проведе през този ... цялата новина

08:53 ч., 21.06.2017 г.
Талантливата пловдивчанка Виктория Радева от ШК Локомотив-2000 (Пд) завоюва поредната си купа в шахмата. В черногорския курорт Будва Вики стана ... цялата новина

09:07 ч., 16.06.2017 г.
Шахматистката Виктория Радева от пловдивския ШК Локомотив-2000 завоюва републиканската титла за жени по рапид на държавното първенство в Приморс... цялата новина

13:27 ч., 12.06.2017 г.
Димитър Димитров грабна две вицешампионски титли по шахмат от Държавните първенства до 8 години по класически шах и блиц. Първенствата се провед... цялата новина

16:42 ч., 11.06.2017 г.
Отборът на Локомотив-2000 (Пловдив) е новият републикански шампион по шахмат за жени на провелото се отборно първенство в Приморско. Пловдивчанк... цялата новина

09:48 ч., 31.05.2017 г.
Симеон Тодев стана двукратен шампион на България до 10 години на откритите първенства на България по класически шах и блиц. Първенствата се пров... цялата новина

10:56 ч., 18.04.2017 г.
В Пловдив, в залите Москва и Париж на "Гранд хотел Пловдив" завършиха Държавните индивидуални първенства по шахмат за момичета и момче... цялата новина

15:54 ч., 17.04.2017 г.
Виктория Радева от ШК Локомотив 2000 Пловдив стана безпроблемно републиканска шампионка по класически шахмат от завършилото в Пловдив първенство... цялата новина

14:57 ч., 13.04.2017 г.
В двора на административната сграда на район "Централен" - Община Пловдив, се проведе второто издание на шахматния празник "Сблъсък" н... цялата новина

12:17 ч., 10.04.2017 г.
Пловдивчанката Виктория Радева завърши на второ място при жените в силния шахматен турнир "Карпош Оупън", който приключи в македонската сто... цялата новина

16:17 ч., 03.04.2017 г.
Шахматен клуб "Пловдив" обра призовите места на провелия се този уикенд международен детски турнир във Велико Търново. Турнирът беше раздел... цялата новина

14:42 ч., 06.03.2017 г.
15-годишният пловдивски талант Виктория Радева от ШК Локомотив 2000 Пловдив постигна голям успех в държавното първенство за жени по класически ш... цялата новина

12:36 ч., 27.02.2017 г.
В Плевен започна 66-ото Държавно индивидуално първенство за жени по стандартен шахмат. Кметът на града Георг Спартански и бизнесменът Васил Анто... цялата новина

11:35 ч., 21.02.2017 г.
Антоанета Стефанова загуби първата си партия от четвъртфинала на Световното първенство по шахмат за жени в Иран. В първата среща от двубоя си с ... цялата новина

11:35 ч., 20.02.2017 г.
За 37-ми път национално движение "Спорт за всички" - "Мама, татко и аз - баба, дядо и внуче" с подкрепата на Община Пловдив проведе на... цялата новина

10:36 ч., 13.02.2017 г.
Известни са финалистите от полуфиналите на 81-во Държавно индивидуално първенство по шахмат за мъже и 66-то Държавно индивидуално първенство по ... цялата новина

12:46 ч., 08.02.2017 г.
В зали "Москва" и "Париж" на Гранд хотел Пловдив се провеждат полуфиналите за 81-ото Държавно индивидуално първенство по шахмат за мъж... цялата новина

21:38 ч., 05.02.2017 г.
Вячислав Теличеев е победител в "А" турнира на "Мемориал Георги Трингов" и 39-ти Открит шампионат на България. Победител в &... цялата новина

14:35 ч., 02.02.2017 г.
В Гранд хотел Пловдив продължават партиите от най-големия зимен български открит международен шахматен турнир "Мемориал Георги Трингов"... цялата новина

13:26 ч., 01.02.2017 г.
Държавното индивидуално първенствож по шахмат за мъже ще се поведе по нова формула, научи Plovdiv24.bg.

Полуфиналите... цялата новина

15:11 ч., 30.01.2017 г.
В комфортните условия на залите "Москва" и "Париж" на "Гранд хотел Пловдив" стартира най-големият зимен български открит междунар... цялата новина