Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: спортна аеробика, сезон 2017/2018

Пълна хегемония на Спортен клуб "Аеробика – АМД“ на завършилото в Асеновград Държавно отборно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки, клас А.

Пловдивският клуб спечели 17 медала, от които 12 златни, 4 сребърни и 1 бронзов. Това доведе до спечелването на отборната надпревара във възрастови гр...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 17
09:34 ч., 29.10.2018 г.
Българските състезатели спечелиха пет медала (четири сребърни и един бронзов) в деветото издание на международния турнир по спортна аеробика за ... цялата новина

16:44 ч., 05.06.2018 г.
Успешно приключи за националния отбор на България световното първенство по спортна аеробика в Гимараеш (Португалия). Всички наши състезатели усп... цялата новина

11:13 ч., 29.05.2018 г.
Националният отбор по спортна аеробика за юноши и девойки спечели две четвърти и едно пето място на световното първенство в Гимараеш, Португалия... цялата новина

17:13 ч., 30.04.2018 г.
В зала "Арпезос" в Кърджали се проведе XXХ Държавно първенство по спортна аеробика за мъже и жени и XXII Държавно първенство за деца, юноши и де... цялата новина

14:28 ч., 23.04.2018 г.
България спечели 3 медала на Световната купа по спортна аеробика в Токио. Ана-Мария Стоилова в категория индивидуално жени, както и Стоилова зае... цялата новина

15:58 ч., 26.03.2018 г.
Българските състезатели спечелиха сребро и бронз на Световната купа по спортна аеробика в Кантахеде, Португалия. Дарина Пашова грабна сребърния ... цялата новина

10:05 ч., 23.03.2018 г.
След първия квалификационен ден на международния турнир за деца, юноши и девойки в португалския град Кантанхеде, и двете състезателки, представя... цялата новина

15:40 ч., 21.03.2018 г.
Седем пловдивчани заминаха с националния отбор на България за две изключително силни състезания по спортна аеробика - Световната купа за мъже и ... цялата новина

15:23 ч., 16.11.2017 г.
В зала "Асеновец" в Асеновград завърши XX Отборно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки. 25 състезатели на пловдивск... цялата новина

16:21 ч., 01.11.2017 г.
В унгарския град Печ приключи откритият шампионат на Унгария по спортна аеробика Hungarian aerobics open.
В него участие взеха над 250 съст... цялата новина

13:25 ч., 25.10.2017 г.
С церемониите по награждаване завърши осмото издание на международния турнир по спортна аеробика 8th PLOVDIV CUP AEROBICS OPEN. То бе организира... цялата новина

15:34 ч., 16.10.2017 г.
От 19 до 22 октомври Пловдив за осми път ще е домакин на традиционния международен турнир по спортна аеробика PLOVDIV CUP AEROBICS OPEN.

И таз... цялата новина

15:38 ч., 27.09.2017 г.
В италианския град Анкона приключи 10-ото Европейско първенство за мъже и жени по спортна аеробика. Отборът на България завоюва:

11:44 ч., 24.09.2017 г.
След близо 10-годишно отсъствие от финали на Европейско първенство за мъже и жени, българският отбор по спортна аеробика отвори нова страница в ... цялата новина

12:37 ч., 23.09.2017 г.
Днес започват квалификациите на 10-ото Европейско първенство по спортна аеробика за мъже и жени в Анкона (Италия). За първи път от много години ... цялата новина

14:33 ч., 27.08.2017 г.
В спортна зала "Дунав" в Пловдив приключи второто контролно на националния отбор на България по спортна аеробика за мъже и жени преди замин... цялата новина